Lamai Muay Thai Camp (WMC) to najstarszy i najbardziej tradycyjny obóz Muaythai na Koh Samui, wspierany przez World MuayThai Council.

Jak wskazuje nazwa, Lamai Muay Thai Camp znajduje się w pobliżu plaży Lamai na tajskiej wyspie Koh Samui. Obóz posiada anglojęzyczną kadrę kierowniczą, tajskich trenerów posiadających tytuły mistrzowskie oraz zawodników prowadzących najwyższej klasy treningi dla grup początkujących, zaawansowanych i profesjonalnych.

Lamai Muay Thai Camp posiada różne programy treningowe (także programy odchudzające itp.), ale głównym celem jest oczywiście doskonalenie technik walki na ringu. Typowa sesja treningowa składa się z biegu na plaży (na dystansie 8 km), następnie powrót do sali gimnastycznej, w której odbywają się różne ćwiczenia, między innymi: klincze, sparingi, tarczowanie (5 rund), praca na workach bokserskich (5 rund), sprint, trochę odpoczynku i na koniec rozciąganie.

Lamai Muay Thai Camp jest uważany aktualnie za najwyższej klasy obiekt szkoleniowy, cieszący się prestiżem na skalę światową.

 

 

Źródło: Lamai Muay Thai Camp
http://www.lamaimuaythaicamp.com/