LISTA STARTOWA POLSKA LIGA MUAYTHAI

LISTA STARTOWA POLSKA LIGA MUAYTHAI
18.05.2019 r. Rzgów k/Łodzi


DZIECI STARSZE 12-13 LAT

Chłopcy:

-42kg
Igor Miklas- KRUK GYM – dzieci starsze -42 kg
Adrian Cieszkowski  – Muaythai Kingdom –  dzieci starsze -42kg


KADECI 14-15 lat

Dziewczęta:
-57kg
Julia Wiewiora – Klincz Kielce – kadet -57 kg
Wiktoria Kogut – Akademia Walki Warszawa – kadet – 57kg 


JUNIORZY (16-17 lat)  KLASA A,B,C,D

-67kg
Maciej Stopczyński– Rio Grappling Dąbrowa Górnicza- junior -67 kg Klasa C
Michał Wartecki – Klub sporowy Kodokan Gliwice – junior -67kg Klasa D


SENIORZY (17-40lat) KLASA A,B,C,D

-60kg
Eryk Pióro – Legion Team Tarnów – senior -60 kg Klasa C
Igor Salamon – KRUK GYM – senior – 60 kg Klasa D
Patryk Raducki – Akademia Walki Warszawa – senior  – 60kg Klasa D

-67kg
Danil Yermakov – Muaythai Kingdom- senior -67kg Klasa A
Dominik Ludwiński – Legion Team Tarnów- senior -67 kg Klasa B
Michał Rogala- Klincz Kielce-  Senior -67kg Klasa B/C
Damian Karbowniczek – Raczadam Kraków – senior -67kg Klasa C
Rajmund Grodzicki – KSW K.O.OPOCZNO- senior -67kg Klasa C
Marcin Bury – Akademia Serafin – senior -67 kg Klasa D
Damian Rosłoniak – Khroo Gym – senior -67kg Klasa D
Szymon Płuszka-  Khroo Gym – senior – 67 kg klasa D

-71kg
Gabryiel Buras  – Raczadam Kraków – senior -71kg Klasa C
Maciej Wąsowski  – KSW K.O.OPOCZNO-  senior -71 kg klasa C
Sebastian Kurdziel – Legion Team Tarnów – senior-71 kg klasa C
Piotr Piwowarski – Raczadam Kraków – senior -71 Klasa D
Giorgi Kasradze – Muaythai Kingdom- senior -71 kg Klasa D
Sebastian Zbereziński – Kodokan Gliwice – senior -71kg Klasa D

-75kg
Paweł Potępa – Legion Team Tarnów- senior -75kg  klasa C
Bartosz Krawczyk – Klincz Kielce-  senior – 75kg Klasa D/C
Łukasz Dudek  – Raczadam Kraków – senior -75kg Klasa D
Karol Kozłowski – Raczadam Kraków – senior -75kg klasa D
Michał Jurczyński – CSW BARIBAL – senior – 75kg Klasa D
Przemysław Jaśkiewicz- Rio Grappling Dąbrowa Górnicza – senior – 75 kg  Klasa D

-81kg
Szymon Dałek – Khroo Gym –  senior -81 kg Klasa B
Michał Fabijański – Khroo Gym – senior – 81kg Klasa C
Krystian Stańczyk – Legion Team Tarnów – senior -81 kg klasa C
Jacek Rynkiewicz – Akademia Serafin – senior -81 kg Klasa D
Olek Jeziorski – Akademia Serafin – senior -81 kg Klasa D
Piotr Piesiak – Raczadam Kraków – senior -81kg Klasa D
Witold Stachowicz – Raczadam Kraków – senior -81kg Klasa D
Robert Żaba – Raczadam Kraków – senior -81kg Klasa D
Daniel Sobkowicz – Raczadam Kraków – senior -81kg Klasa D
Wiktor Czajkowski – CSW Baribal – senior -81kg Klasa D
Mirosław Niedzielski – Am Nat – senior– 81kg Klasa D

-86kg
Tomasz Bobowiec- Rio Grappling Dąbrowa Górnicza- senior –86 kg klasa D
Oskar Mądry – CSW BARIBAL – senior – 86kg Klasa D
Daniel Dziubek – KSW K.O.OPOCZNO-  senior -86 kg klasa C

-91kg
Grzegorz Wiliński – Akademia Serafin – senior -91 kg Klasa D
Janusz Gumulski – Raczadam Kraków – senior -91kg Klasa D